ART / Etchings etc / Colour etching 11482535
nr 1148 2535
Peder Josefsson
(f. 1943), Sverige
Peder Josefsson (b. 1943), Sverige. Signerad och numrerad 2/3, 'Gul-violett', motivet: 20x19,
COLOUR ETCHING, Signerad och numrerad 2/3, 'Gul-violett', motivet: 20x19
Peder Josefsson, Swedish painter, born 1943.
600
SEK 200
Monday December 4 2017
at 19:37:49
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)